Home Ostatní Fotopasti jsou šikovným pomocníkem ve volné přírodě nebo při hlídání nemovitosti
Ostatní

Fotopasti jsou šikovným pomocníkem ve volné přírodě nebo při hlídání nemovitosti

Patříte mezi milovníky přírody a rádi byste zachytili zajímavé záběry i v případě, že do ní zrovna nemůžete vyrazit nebo hledáte bezpečnou alternativu zabezpečení vaší nemovitosti, zahrad, chaty nebo komerčního objektu proti nezvaným návštěvníkům? Pak právě pro vás je určená fotopast. Široký výběr různých modelů naleznete na webu fotopast.eu.

Technologie podporující kvalitu fotopastí

Fotopasti jsou opatřené technologiemi, které zvyšují jejich kvalitu. Nabízejí pokročilou redukci rozmazání, která snižuje efekt rozmazání a tím vede ke tvorbě ostřejších a jasnějších fotografií. Reakce spouštění je extrémně rychlá, pohyb zachytí pod 0,5 vteřiny. Umí prodloužit dosah nočního přísvitu. Díky tomu jsou fotografie pořizované v noci jasné a ostré. V pohotovostním režimu vydrží až jeden rok. Pořídí až 9 snímků v rychlém sledu za sebou. Nabízí možnost pořizování fotografií statických, točení videa nebo pořízení časosběrného záznamu. Chcete-li zajistit přesnější identifikaci lokality pořízených fotografií, můžete do fotopasti vložit GPS souřadnice. Součástí fotopasti je také pohybové čidlo, které má maximální dosah a eliminuje nežádoucí pohyby. Fotopast lze nastavit snadno a rychle ve třech různých nejčastěji využívaných režimech. Jako ochranu můžete do fotopasti nastavit heslo.

Tip pro vás

Pro sledování zvěře jsou vhodnou volbou fotopasti s přísvitem 850 nm. Jsou velmi výkonné. V USA jsou mezi profesionálními lovci oblíbené fotopasti STEALTH CAM. Používají je i v drsných podmínkách v oblastech od Kalifornie až po Aljašku.

Nejen na zvěř, ale i proti zlodějům obstojí fotopasti se zcela neviditelným přísvitem s vlnovou délkou 940 nm. STEALTH CAM je vlastníkem několika revolučních patentů, díky kterým dochází ke zcela výrazně vyšší kvalitě fotografií i videa.

Author

admin