Home Ostatní Zastaralé stroje nemusíte vyhazovat, můžete je modernizovat
Ostatní

Zastaralé stroje nemusíte vyhazovat, můžete je modernizovat

Máte ve firmě už celou řadu zastaralých strojů? Technologie jdou stále dopředu a zajisté jsou na trhu už stroje, které zvládnou danou činnost mnohem lépe. Ne vždy je ovšem potřeba se starých strojů zbavovat. V mnoha případech stačí takové stroje pouze modernizovat. Na tuto disciplínu je nejlepší společnost na Konel-Zlín.cz, která se zabývá návrhem, výrobou a modernizací strojů.

Modernizace stroje sníží vaše náklady a zlepší výrobu

U starých strojů najdeme často zastaralé a nespolehlivé řídící systémy, ty může společnost vyměnit za nové a spolehlivé. Pokud vaše stroje disponují převodovkami a variátory, mohou být nahrazeny pevným převodem a frekvenčním měničem. Možností se nabízí mnohem více, vaše stroje mohou získat užitečné funkce navíc. Může se jednat o stroje v různých oborech. Jestliže máte například dřevoobráběcí stroje, mohou zvládat třídit nařezaný materiál, automaticky nakulovat klády, mohou se instalovat liniové lasery, může být doplněno měření a regulace pořezové rychlosti linek a mnoho dalšího.

Nechte si zhotovit jednoúčelové stroje

Společnost nabízí možnost návrhu a výroby jednoúčelových strojů. Jednoúčelové stroje nejsou jako výrobní linky, zvládají jednu konkrétní činnost, kterou potřebujete ve výrobě zastat. Pokud je třeba nějakou činnost zvládat rychleji nebo třeba přesněji, není nad čím váhat. Jednoúčelové stroje mohou třeba navíjet materiál, dávkovat, balit, kontrolovat kvalitu a další. Jelikož se činnosti firem liší, společnost KONEL s.r.o. vám navrhne tyto stroje na míru a vyrobí vám je. Díky takovým strojům můžete vyrábět rychleji, přesněji a za menší náklady. Takové stroje pomohou, pokud máte nedostatek lidských zdrojů nebo lidské zdroje na danou činnost nestačí. Více informací se dozvíte přímo na webu společnosti.

Author

admin