Home Ostatní Vybírejte autoservis rozumně
Ostatní

Vybírejte autoservis rozumně

Už jste někdy navštívili autoservis? Pokud už nějaký ten rok řídíte, zajisté máte i zkušenosti s různými autoservisy a víte, že se mezi sebou liší. Ne každý je kvalitní a ne každý má takový přístup, že byste se do něj vrátili. Pro každého motoristu je nezbytné znát vhodný autoservis, protože auto je jenom stroj a může se kdykoliv pokazit. Pokud vhodný autoservis neznáte, sázkou na jistotu je autoservis Hlučín.

Proč zvolit autoservis Hlučín?

Autoservis Hlučín je skvělou volbou, protože zde máte profesionální a lidský přístup. Na opravy nečekáte, ale řeší je v co nejkratším termínu. Drobné opravy, rychloservis, geometrii náprav a plnění klimatizací dokonce dělají na počkání. Nemusíte mít strach z cen za opravy, jsou vždy za rozumné ceny a dozvíte se je předem, nikoliv po dokončení. Na základě krátké návštěvy nebo dokonce telefonického rozhovoru vám technici podrobný rozpočet opravy připraví.

Co se týče služeb, autoservis nabízí kompletní služby, jaké jen váš vůz může potřebovat. Geometrie náprav se zde dělá za pomoci 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Pokud máte automatickou převodovku, zajistí vám výměnu oleje. Samozřejmostí je kvalitní diagnostika motoru, která se dělá u benzinových/naftových motorů a jak u užitkových tak i u osobních vozidel. Motor vám zde také opraví, od výměny oleje až po opravy hlav motorů. Dělají se zde i kompletní opravy podvozku. Jestliže máte rozbité čelní sklo, vymění ho u osobních i dodávkových vozidel. Provádějí také montáže výfuků, tažných zařízení a zámků řazení. Další službou jsou kompletní karosářské práce a plnění klimatizací.

Kde autoservis najdete?

Autoservis naleznete na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2, 748 01, Hlučín. Kontaktovat ho můžete i telefonicky na +420 591 001 002 nebo na mailu info@pneuok.cz. Web autoservisu je pneuok.cz/autoservis-hlucin/.

Author

admin