Home Ostatní Ulehčete si řízení celé vaší firmy, dokážete to s CRM systémem
Ostatní

Ulehčete si řízení celé vaší firmy, dokážete to s CRM systémem

Firma je pro mnoho lidí více než jen zdrojem peněz, dýchají pro ni a není pro ně nic hezčího než sledovat, jak roste. Ne každému se však jeho práce daří a mnoho lidí se dostává do situace, kdy firma stagnuje nebo dokonce upadá. Chtěli byste se postarat, aby firma rostla? Jedním z nejvýznamnějších kroků, které můžete udělat, je pořízení CRM systému. CRM systém je program, který umožní spravovat vaší firmu skutečně efektivně z jednoho místa a mít přístup k důležitým datům, díky kterým můžete lépe plánovat budoucnost firmy.

Jaké možnosti CRM systém přináší?

Pravděpodobně používáte pro projektové řízení – software, pak software na účetnictví, přidělování úkolů, komunikaci a další. Mít na každou činnost jeden program je velmi chaotické. Lepší je mít jeden program na vše a to dokáže AutoCRM, nejpokročilejší CRM systém v Čechách. Proč je tak převratný? Snadno se ovládá, má přehledné uživatelské rozhraní a především vám bude upraven na míru tak, aby obsahoval pouze ty funkce, jaké pro řízení firmy potřebujete.

Můžete zde mít kompletní řízení projektů i zaměstnanců. Můžete plánovat práci sobě i kolegům, sledovat harmonogram zaměstnanců, jejich vytíženost, docházku i efektivitu. U projektů uvidíte stupeň dokončení, návaznost na další projekty a kdo na nich pracuje. Díky emailovému klientovi odsud můžete komunikovat s kolegy i zaměstnanci a dokonce jim vytvářet a zasílat nabídky a newslettery.

Možnosti funkcí jsou neomezené, můžete zde mít fakturaci i celé účetnictví, správce souborů, správce reklamních kampaní a cokoliv dalšího. Důležité je, že si můžete zobrazovat cenná data, která jste předtím možná ani neznali. Snadno tak budete vědět, jak se vaší firmě daří a co byste měli změnit. Tento systém vaši firmu zcela změní, zjistěte o něm více na AutoCRM.cz.

Author

admin