Home Ostatní Nechte si vyrobit kvalitní pozvánky, vouchery či novoročenky na profesionální úrovni
Ostatní

Nechte si vyrobit kvalitní pozvánky, vouchery či novoročenky na profesionální úrovni

Pokud hledáte kvalitní tiskárnu pro tisk pozvánek, voucherů nebo novoročenek, obraťte se na online ABC Tiskárnu, která svým zákazníkům nabízí dokonalé služby, díky kterým šetří čas i finance. Mezi velké výhody patří je kompletně vybavená tiskárna obsahující moderní tiskařské technologie, tak i vlastní prostory, ve kterých probíhá tisk, dokonale vybavené grafické studio a nejmodernější grafické programy. Každý zákazník rozhodně uvítá kalkulace tisku online s velmi příznivou cenou.

Pozvánky a vouchery

Žádná veřejná akce se neobejde bez pozvánek. Ty by měly byt reprezentativního vzhledu a kvalitně vytištěné. Reklamu zajistí také vouchery a různé druhy poukazů. ABC Tiskárna nabízí kvalitní tisk pozvánek. Umožňuje i výběr různých druhů papírů – perleťový bílý, krémový, přírodní karton, bílý s výjimečnou strukturou připomínající ruční papír, exkluzivní s barvou vanilkového nádechu a perletí, bílý mramorový nebo extra bílý jednostranně vysoce lesklý.

Poukazy mohou navíc zvýšit prodej služeb nebo výrobků. Veškeré produkty tiskárny splňují nároky na kvalitní design. Ten pomáhají vytvářet profesionální grafici s dlouholetými zkušenostmi.

Novoročenky

I přesto, že doba je velmi digitální, tištěné novoročenky stále neztrácejí na svém půvabu. Tisk PF a novoročenek má stále své zastánce. Jedná se o přání osobnějšího rázu a pokud je ztvárněno dokonale graficky a precizně vytištěno, potěší každého obdarovaného. Novoročenka může být připravena přímo na míru a na přání zákazníka. Firmy a společnosti využívají tuto drobnost jako poděkování. Pro tisk se využívají prvotřídní druhy materiálů – papír křídový, perleťový bílý, krémový, vanilla cream nebo Top Style mramor. Záleží jen na tom, čemu dáte přednost. Vybrat si můžete také z několika různých formátů.

Author

admin