Home Ostatní Multicar jsou spolehlivé stroje, které zastanou práci několika lidí
Ostatní

Multicar jsou spolehlivé stroje, které zastanou práci několika lidí

Je nemyslitelné, aby v dnešní době byly všechny činnosti vykonávány manuálně. Platí to zejména pro úklid ve městech a ve firmách. Nejlepším pomocníkem je profesionální úklidová technika, která hravě zastane práci za několik lidí, práci zefektivní a udělá ji kvalitnější. Pokud hledáte přeborníka na venkovní práce, pak jsou to vozidla značky Multicar, která jsou označovaná také jako kompaktní nosiče nástaveb a transportéry.

Zajistěte si kvalitní vozidla Multicar

Multicary vám v tuzemsku zajistí společnost Unikont Group s.r.o.. Značka těchto vozidel staví na více než 80 letech zkušeností. Jedná se o jedničku ve své třídě v České republice a mnoha dalších zemích. Tato vozidla se vyrábí v Německu a a německá výroba odpovídá i vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti těchto strojů. Věděli jste, že na tato vozidla můžete využít více než 100 druhů nástaveb? Díky tomu se používají ve velkém množství oborů, které zahrnují stavebnictví, zahradnictví, likvidaci odpadu i komunální oblast.

Pokud vás multicara zajímá, v současnosti se nabízí tři typové řady, které si můžete plně přizpůsobit. Jedná se o vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb Multicar M27 Compact, dále kompaktní nosiče nástaveb a transportéry Multicar M31 a úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry Multicar M29. Ovládání těchto vozů je velmi snadné, mají navíc atraktivní vzhled a ve vaší firmě nebo ve vašem městě se zajisté stanou nenahraditelnou posilou. Všechny tyto vozy jsou mimořádné a pokud vás zajímá více informací nebo byste si je přímo chtěli objednat, můžete tak učinit na webových stránkách společnosti Unikont,cz. Na webu najdete i další druhy úklidové techniky, která vás zajisté bude zajímat.

Author

admin