Home Ostatní Dronová show dá vyniknout každé jedinečné události
Ostatní

Dronová show dá vyniknout každé jedinečné události

Hledáte jedinečný způsob, jak oslavit svátky? Co takhle světelná show s dronem! MAGIC DRONES s.r.o. zajišťuje dron show na oslavy, svatby, Silvestra, Nový rok, městské slavnosti apod. Jejich světelnou show jste mohli vidět například na zahajovacím ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování 2022.

Nejmodernější technologie dronů

Společnost MAGIC DRONES s.r.o. neustále inovuje, aby vám přinesla to nejlepší ze sváteční zábavy se světelnými drony. Jejich flotila dronů je vybavena nejnovější technologií LED, která umožňuje vytvářet úžasná představení na obloze, které je viditelné až 1 kilometr daleko. Tým zkušených pilotů a inženýrů neúnavně pracuje na tom, aby každá show byla perfektní.

Kdy může proběhnout světelná drone show

Světelná dronová show může být součástí každé slavnostní události. Ať už slavíte výročí, svatbu, Vánoce nebo Silvestra, show s drony přidá další prvek zábavy a vzrušení. Žádné dvě prázdninové události nejsou stejné, tak proč se spokojit se stejnou starou zábavou?

Vynikající zákaznický servis

V MAGIC DRONES s.r.o. jsou hrdí na to, že poskytují bezkonkurenční zákaznický servis. Budou s vámi spolupracovat na pochopení vaší akce a vytvoří vlastní světelnou show s drony, která ohromí vaše hosty. Kontaktujte je na webu magidrones.cz a zjistěte více o jejich svátečních světelných drone show.

Najměte si MAGIC DRONES s.r.o. na sváteční událost

Pokud hledáte jedinečnou sváteční zábavu, která ohromí vaše hosty, nehledejte nic jiného než MAGIC DRONES s.r.o. Flotila dronů dokáže na noční obloze předvést dechberoucí show a vaše hosty zanechat v úžasu. Na obloze se může objevit logo vašeho města, společnosti, ale i oblíbená dětská postava vašeho potomka. Zapomeňte na nudné ohňostroje a dejte přednost ekologičtější variantě zábavy v podobě dronové světelné show.

Author

admin